груповий аналіз сценаріїв

Стартувала практична частина нашої лабораторії!

На двох групових заняттях наші резиденти повністю зосередилися на обговоренні сценаріїв одне одного. Усі сценарії проходять через детальний розбір колег.


Сценарні розстановки

процес

Ви дивитесь на людей, що розмістились на підлозі, а на справді, це - сценарій.
У нас в лабораторії відбувається справжня мікро-революція, вірніше - еволюція. Нам вдалося! Коли ми робили крок в невідоме, ми були готові до всього, та там виявився ще один шлях...
Дякуємо нашим учасникам-сценаристам, а також психологам Viktoria Korsun и Margo Ipatova - за співпрацю і за те, що долучилися до цієї авантюри. Ми ризикнули... Час класти в холодильник шампанське!
Дякуємо всім нашим партнерам Alba Film, Одесская киностудия, які надали можливість для такого експерименту. Відсутність страху перед новим - ознака молодості і міцності, це - надихає.
Проект створено за підтримки Український культурний фонд.
Також з нами IF.Film Commission


Висновки

У нас завершилась експериментальна частина лабораторії. З позитивним результатом. Тепер ми впевнено можемо сказати, що це заведення на ринок нової системи координат в роботі зі сценарієм. Олександр Куманський цей процес назвав Динамічною креативною матрицею. Нам сподобалось. Так його і назвемо. Так що в цьому сенсі "Фільм Авеню" - лабораторія-піонер.
Кожен сценарист отримав те, що зміг вмістити в себе. І
за цей час ми дуже сильно кожного з них полюбили. За бажання пробувати, шукати, за нашу спільну відкритість, за сміх, за тепло. Дякуємо, що ми з вами пройшли цей етап разом, і - рухаємось далі.
На фото сценаристи: Олександр Куманський, Євген Кошин (Eugene Koshin), Андерс Хохолкін, Alex Umanskiy, Sergii Bazhenov, Konstantin Konovalov, Mykolay Kyrylchuk.
Проект реалізовано за підтримки Український культурний фонд, у партнерстві Alba Film, Одесская киностудия, IF.Film Commission.


Скрипт-докторінг

робота

Усі сценаристи нашої лабораторії отримали поради від спеціально запрошених скрипт-докторів: сценариста та продюсера Максима Данкевича та сценариста та скрипт-доктора П'єра Ходгсона (Франція).
Отримані поради змусили багатьох серйозно замислитися, по-новому подивитися на свої історії та персонажів. І, сподіваємося, дали поштовх для народження нових ідей, які згодом будуть реалізовані у нових версіях сценаріїв.

життя

Аналіз європейського скрипт-доктора П'єра Ходгсона добіг кінця, ми будемо за ним сумувати. Сподіваємося, навзаєм.

Дякуємо нашим партнерам за таку можливість.

Сценарна резиденція

Зустріч

Ми з резидентами прибули в Івано-Франківськ, де нас зустріли наші партнери - Івано-Франківська кінокомісія (IF.FIlm Comission). Нам добре, затишно і цікаво. Попереду екскурсія місцями сили Івано-Франківська (Станіславова), резиденція в Буковелі і три тижні роботи над сценаріями.
Нагадаємо, що проект започатковано компанією "Альба Фільм" і Одеською кіностудією, в партнерстві з Івано-Франківською кінокомісією і Туристичним комплексом "Буковель", за підтримки Українського Культурного Фонду.

Робота

Після тривалої цікавої насиченої роботи в Києві, ми перейшли до етапу усамітнення в сценарній резиденції: дослухування до себе, своїх персонажів, своїх історій. Нам добре. Кращих умов, ніж ті, що нам надав туристичний комплекс Буковель Bukovel, годі було й шукати.
Нагадаємо, що Експериментальна сценарна лабораторія "Кіно Авеню" організована в партнерстві Alba Film та Одесская киностудия, за підтримки Український культурний фонд і IF.Film Commission.
Один з резидентів назвав те, що зараз відбувається в лабораторії, "створенням нової школи української кінодраматургії." Нам подобається таке визначення. Нехай так і буде.

і відпочинок