“ЩОБ ЗРОБИТИ ВЕЛИКЕ КІНО ВАМ ПОТРІБНО ТРИ РЕЧІ - СЦЕНАРІЙ, СЦЕНАРІЙ І СЦЕНАРІЙ" – АЛЬФРЕД ГІЧКОК

ОГОЛОШЕНО РЕЗУЛЬТАТИ Відбору сценаріїв для роботи в рамках лабораторії:

Відібрано для роботи наступні сценарії, яким, на наш погляд, лабораторія буде корисною:

 

1. "Доктор". Коновалов К.

 

2. "Клеман, історія однієї Гільйотини". Хохолкін А.

 

3. "На відстані води". Уманський О. Г., Євстратенко А.

 

4. "Воля". Баженов С.

 

5. "Відсіч". Куманський А.

 

6. "Світоч свободи". Кирильчук М.

 

7. "Інший глобус". Кошин Є.

 

8. "Яків". Трофіменко В.

 

Результат не підлягає оскарженню.

 

Дякуємо всім, хто подав свої роботи.

 

оголошення про набір до експериментальної сценарної лабораторії "Кіно авеню"

Відкрито набір сценаріїв до експериментальної сценарної лабораторії "Кіно-Авеню".

 

Відбір сценаріїв відбувається на конкурсних умовах.

 

З 12.09.2018 оголошується набір сценаріїв (цього року він проходитиме в дуже стислі терміни). Серед поданих сценаріїв буде відібрано вісім, котрим, на погляд організаторів, ця лабораторія буде найбільш корисною.

 

Вимоги до сценарію і сценариста:

 

- Наявність повнометражного ігрового сценарію (другої чернетки)*.

Мова сценарію: українська.

 

* Перевага надаватиметься сценаріям із закріпленими продюсерами та продакшн-студіями. У сценариста має бути в доробку один повний метр, що мав національний прокат, або один - два коротких метра, що мали фестивальний прокат. Якщо серед поданих сценаріїв буде такий, за яким ще не закріплено продюсера, але сценарій виявиться дуже талановитим, лабораторія готова взяти на себе опіку над ним і допомогти знайти продюсера (продакшн-студію).

 

- Можливість присвятити час роботі в лабораторії, бути присутніми на всіх етапах її роботи, зокрема - мати можливість поїхати з Києва на три тижні в сценарну резиденцію, щоб переписати сценарій (витрати на сценарну резиденцію покриває лабораторія).

 

В рамках лабораторії сценаристи отримають ґрунтовне доопрацювання сценарію і повний курс девелопменту.

 

Усі учасники лабораторії матимуть можливість поспілкуватися та отримати поради від фахівців сценарної справи різних поколінь: українських режисерів та сценаристів Тараса Ткаченка та Максима Данкевича, а також європейського скрипт-доктора П’єра Ходгсонга, котрий з 2016-року є куратором відомої італійської сценарної лабораторії Торіно Скріпт Лаб.

 

Експериментальна частина лабораторії складається з ознайомленням з практикою розстановок по Берту Хелінґеру і аналізу сценарію в рамках цієї практики (оживлення персонажів сценарію з акторами). Розстановку проводитимуть психолог-розстановник з 13-річним досвідом і акторською освітою Вікторія Корсун, а також психолог-росзатовник Марго Іпатова. Цей експериментальний блок допоможе ґрунтовно опрацювати мотиви персонажів і їх еволюцію.

 

Після проведення розстановок і аналізу сценарію скрипт-докторами (один на один), сценаристи відправляться на три тижні усамітнення в сценарну резиденцію, щоб переписати сценарій з огляду на проведену роботу в рамках лабораторії.

 

По закінченню тритижневого терміну буде зібрано фокус-групу, перед якою буде проведена читка кожного переписаного сценарію за участю акторів і режисерів.

 

Завершиться практикум круглим столом, на котрому буде підбито підсумки проведеної роботи, дано оцінку результату та отриманому досвіду, а також обговорено інші актуальні для сценаристів питання.

 

Вартість: безкоштовно (для сценариста).

 

***

 

Увага!

 

Якщо сценарист мешкає не в Києві, йому доведеться самостійно сплатити проїзд до Києва і оренду помешкання, де він буде жити під час роботи сценарної лабораторії.

 

Також сценарист чи продакшн-студія-заявник чий сценарій буде вже відібрано, зобов’язуються в рамках відведеного терміну та за свій кошт зробити переклад свого сценарію англійською мовою для подачі іноземному скрипт-доктору.

 

Кожен учасник сценарної лабораторії підписує угоду, що в кінці фінальних титрів фільму знятого за сценарієм який пройшов роботу в рамках цієї програми буде зазначено логотип “Кіно Авеню”, а також Одеської кіностудії, котра є партнером лабораторії.

 

 

***

ЩО ПОТРІБНО ПОДАТИ:

1. Синопсис (1 сторінка шрифтом currier new 12) .

2. Трітмент (максимум 10 сторінок).

3. Сценарій.

4. Лист-підтвердження від продюсера чи продакшн-студії, який 
зазначає, що цей сценарій знаходиться в роботі і планується в запуск.

5. Заповнена онлайн-анкета.

6. Посилання на попередні роботи (екранізовані сценарії сценариста).

Продублювати пункти 1, 2, 3, 4, 6 на пошту: albafilm.info@gmail.com

 

 

ДЕДЛАЙН ЗАКРИТО

Сценарії, які будуть подані після цього часу, розглядатися не будуть.


оголошення

ДОРОГІ СЦЕНАРИСТИ-АПЛІКАНТИ, ДОТРИМУЙТеСя, будь ласка, всіх ВИМОГ.

Дорогі сценаристи!

 

Ми вже маємо перші подані сценарії і перші необачності в заповненні анкет і нехтування вимогами подачі заявок для участі в нашій лабораторії.

 

Будь ласка, заповнюйте в анкеті всі поля. Зазначайте вашу попередню фільмографію і давайте посилання на ваші попередні фільми. Синопсис і трітмент так само необхідні, як і сценарій. Якщо бракуватиме чогось одного, анкета не розглядатиметься.

Попередня (бажана) дата релізу також важлива - для усвідомлення планів продюсера, як і попередня загальна сума бюджету.

Будь ласка, дотримуйтесь в заповнені анкети всіх вимог. Вони там не випадкові.

 

Якщо за сценарієм ще не закріплено продюсера, тоді в кожному полі, де мають бути відомості про продюсера, бюджет і реліз, напишіть, що продюсера немає.

 

Розглядатися будуть анкети, де будуть дотримані всі вимоги. І не забувайте дублювати всі потрібні документи на пошту: albafilm.info@gmail.com

 

Дякуємо!